Ako si vylepšit svoje fotografie a eliminovať nepodarené zábery na minimum vďaka Kruhu poznaniaTM

Získajte nečakane jednoduchý návod na zlepšenie sa vo fotení a robte aj vy skvelé fotografie a to bez úprav v počítači.

Možno práve teraz... 

 • Nemáte až takú radosť z fotenia, akú ste si predstavovali, keď ste si kupovali fotoaparát...
  Toľkokrát ste sa pustili do fotenia s nadšením a nasadením a toľkokrát ste sa sklamali pri prezeraní výsledkov, že už vlastne ani nemáte chuť fotiť ďalej.
 • Sa vám nedarí robiť také pekné zábery, aké by ste chceli...
  Aj keď svoj fotoaparát beriete do ruky z času na čas radi, odrádza vás to, že výsledok vášho snaženia vôbec nie je taký, v aký ste dúfali.
 • Si hovoríte, že s touto FOTO výbavou to celé nemá zmysel...
  Dokonca všade vidíte, že všetci okolo cvakajú smartfónmi lepšie obrázky, ako vy s vašou zrkadlovkou.
 • Máte pocit, že nemáte dosť času ani inšpirácie...
  Niekde vnútri cítite, že máte potenciál byť skvelým fotografom/fotografkou, ale netušíte, ako sa tam dostať a hlavne, kde na to zobrať čas.
 • Si znovu vyčítate, že ste zabudli, aké nastavenia pri fotení používať...
  Už vás nebaví stále sa pokúšať spomenúť si, aké to boli tie ideálne nastavenia pre danú foto situáciu.
„Bola som rozčarovaná a sklamaná. To bol moment, kedy som pochopila, že potrebujem nejaký návod, ktorý urýchli moju cestu k lepším fotografiám.“
Simona Chicevič

Je možné sa naučiť robiť lepšie fotografie? Áno!!! Stačí si uvedomiť jednu dôležitú vec.

Cesta k lepším a krajším fotografiám je kratšia, pokiaľ máte v rukách tie správne nástroje. Nie, nehovorím o tých najdrahších zrkadlovkách a niekoľkotisícových objektívoch. Hovorím o správnych postupoch a nástrojoch.

Prečo nie sú vaše fotografie také krásne, po akých túžite?

Dostal sa vám do rúk prístroj s mnohými možnosťami a funkciami a k nemu ste dostali jednu malú knižočku so suchým popisom nastavení a funkcií, ktorú, ak ste ako ja, ste ani nečítali??? Takto to ale nefunguje!

Nie je vaša vina, že ihneď nerobíte krásne zábery.

Je to, ako keby vás posadili do helikoptéry a dali vám k nej tak isto jednu knižočku s funkciami… Takto to nefunguje! Každý pilot potrebuje tréning. Tak ako môže niekto očakávať, že sa človek ako mávnutím kúzelného prútika naučí fotiť?

Nie ste v tom sami!

Moja fotokariéra sa začala písať hneď v prvý rok fotenia vo Švajčiarsku. Fotiť som začala tak, že som sa učila metódou pokusu a omylu. Išla som do fotenia bezhlavo, najskôr som fotila lyžiarov, potom zvieratká a nakoniec deti. Bola to zbytočne dlhá cesta, ALE ja som našla skratku, ako dosiahnuť cieľ, ktorým sú ostré, dobre osvetlené fotografie bez šumu a rada sa o ňu s vami podelím.

Predstavte si, aký by to bol pocit...

 • Stiahnuť si fotografie do počítača a tešiť sa z krásnych, ostrých a výborne osvetlených obrázkov.
 • Keby ste si fotografovaním mohli finančne polepšiť?
 • Keby sa vaše fotografie objavia v časopise?
 • Keby ste svetu mohli ukázať a pripomenúť témy, ktoré považujete za dôležité a pomohli tak tým, ktorí si až tak sami pomôcť nemôžu?
 • Keby ste si mohli povedať: ,,Som dobrý/á fotograf/fotografka!''?

Aj vy dokážete robiť také fotografie, aké u iných fotografov dennodenne obdivujete!

Ak by ste mi neverili a ďalej už nebudete čítať, úplne tomu rozumiem. Keby som si sama všetkým neprešla, tiež by som bola skeptická a ťažko by som si predstavovala, že raz budem fotiť také zábery, o ktoré bude záujem. Takto nejako to bolo so mnou:

Preto si predstavte moju radosť, keď ma oslovili z lyžiarskeho klubu, či nebudem ich dvorný fotograf. Predstavte si aj moje prekvapenie. Bola som naozaj na začiatku. Moju zrkadlovku som mala v rukách ešte len prvý rok. Normálne som sa ju bála niekam nosiť so sebou či mi ju neukradnú, či ju nepoškodím, či sa na mňa nebudú pozerať cez prsty, keď uvidia, ako sa trápim so všetkými tými gombíkmi... 

Stále som sa niečoho bála...

Strach som prekonala. Povedala som si, že na čo som si ju kupovala, keď mi na ňu doma padá prach. Odvtedy som ju mala všade so sebou. Všetko som fotila, skúšala nastavenia, aj keď sa mi nedarilo a často som bola z výsledkov, ktoré som videla v počítači, sklamaná.

… a potom, z ničoho nič, prišlo prvé WOW!!! a ľudia sa ma začali vypytovať, ako robím také skvelé zábery.

Naučila som sa zručnosť, vďaka ktorej som mala možnosť pri každom fotení odhaliť vhodné momenty a premeniť ich na skvelé fotografie. Možno to poznáte, ste na nejakej akcii a akoby nemáte pocit, že by tam bolo niečo vhodné odfotiť.

Akoby tam nebolo nič také prevratné, čo by stálo za to vybaľovať váš fotoaparát, nastavovať ho, vstať zo stoličky a odfotiť a nakoniec to znova celé zabaliť. Vďaka tejto jednej zručnosti som sa naučila nájsť zaujímavé momenty aj na najnudnejších rodinných podujatiach.

Možno si teraz hovoríte, že preháňam!

Rozumiem vám. Keby mne niekto pred piatimi rokmi, keď som prvýkrát držala v ruke zrkadlovku, povedal, čo ma vo fotení čaká, asi by som si tiež myslela, že to preháňa. Určite by som si ani v najdivokejšom sne nepredstavovala, že na to vôbec nie je treba:

 • Fotiť všetko, všade a stále.
 • Mať najdrahšiu výbavu.
 • Absolvovať veľa fotografických kurzov.
 • Vlastniť statív.
 • Alebo mať najkvalitnejší objektív.

To určite netreba. Samozrejme, že fotiť by sme mali, inak nemôže dôjsť k zlepšeniu, ale ani tu to nie je nutné preháňať. Stačí trošku spoznať svoju zrkadlovku, správne sa naladiť a mať tie správne nástroje v ruke. Sama som si tým prešla, a teda viem, že to je možné. A viem, že to môžete dokázať aj vy! Dagmar a Markéta sa po prečítaní eBooku pozerajú na fotenie takto:

Na tento eBook hovorím jedno veľké WAW! Je tomu rok, čo som absolvovala kurz digitálnej fotografie v jednej nemenovanej spoločnosti a kvantum informácii si nepamätám. Po prečítaní eBooku, ktorý je popretkávaný skvelými videami som si uvedomila, koľko som toho ešte nevedela. Páči sa mi štýl, akým Simona vysvetľuje ako správne používať zrkadlovku. Poviem narovinu, že som 90% funkcií mojej zrkadlovky nepoznala. Vďaka tomuto eBooku sa môžem kedykoľvek vrátiť k tomu, čo mi je nejasné, naštudovať znova a nemusím platiť za drahé živé kurzy, z ktorých si poväčšine pamätám iba 10%. Mockrát ďakujem za tieto prínosné informácie a eBook s videami doporučujem každému, kto sa chce naučiť využívať svoju zrkadlovku na maximum!
Dagmarwww.dagmarcanigova.sk
eBook Moja zrkadlovka je výborná knížka pro začínající fotografy. Pro osoby, které stejně jako já nerady pročítají nudné manuály a namísto toho zkouší pokus omyl anebo si nastaví automaticky volené režimy. EBook Moja zkadlovka je podán velmi srozumitelně, s praktickými ukázkami ze života, které jsou k nezaplacení. Vřele doporučuji
Markétawww.noran.cz

Možno vám teraz behá hlavou...

Že na internete je veľa informácií zadarmo, tak prečo by ste mali za niečo platiť?

Úplne vám rozumiem!

Táto eKniha vám prinesie hodnotný balíček informácií z foto sveta v spojení s video lekciami. Budete mať teda pocit, že v tom ideme spolu a celou knihou vás prevediem. Okrem toho, že získate skvelý prehľad o základných funkciách a nastaveniach potrebných na to, aby ste sa mohli okamžite zlepšiť, kniha vás tak isto aj okamžite nakopne do akcie. 

Martin sa pustil do skúšania novo získaných schopností ešte počas čítania:

Ebook je určitě zajímavým a komplexním shrnutím pro všechny začínající fotografy. Je to ideální kniha do druhé ruky, kdy v jedné ruce máte foťák a v druhé hledáte co a jak nastavit. Knihu doporučuji i přečíst večer než půjdete prvně fotit se zrcadlem, abyste věděli kde se co nachází a lepe se orientovali. Určitě vás to zvedne ze židle a dojede si pro foťák vyzkoušet si všechna nastavení ihned doma. Nebojte se, vše je detailně vysvětleno i s návazností na další faktory, které ovlivní výslednou fotku. Tak směle do toho.
Martin Zapletal

Pravdou zostáva, že na začiatku cesty každého fotografa nie je až tak dôležitá suma, za ktorú si kúpil výbavu, alebo aký drahý kurz absolvuje. Všetko úsilie o podarené a dychberúce fotografie je zbytočné, pokiaľ sa nenaučíte pracovať s jednou kľúčovou vecou a odstrániť ostatné príčiny neposúvania sa dopredu. O čom hovorím?

Hneď vám to prezradím….

Zabúdame, strácame motiváciu, nemáme kvalitný obsah a nezdieľame úspechy s rovnako naladenými ľuďmi. 

Áno, toto je kombinácia vecí, ktoré keď neberieme do úvahy a nepracujeme s nimi, zostáva fotograf večným začiatočníkom. 

Nie je vaša chyba, že ste nemali túto informáciu. Nikde sa o nej nehovorí, nikde sa o nej nepíše...

A presne preto som pre vás vytvorila niečo, čo pomhlo mne a pomôže aj vám!

Tým niečím je unikátna metóda, ktorá pomáha pri zlepšovaní sa vo fotení rýchlym tempom. Potom, ako ju spoznáte, budete napredovať omnoho rýchlejšie.

Čo je táto unikátna metóda, ktorá tak pomáha? 

Pred tým, než vám poviem, o akú metódu ide, vám poviem, ako vznikla. Počas môjho štúdia na pedagogickej škole som si sama pre seba vyvinula metódu, vďaka ktorej som stíhala školu, zamestnanie aj rodinu.

Rovno som využila poznatky, ktoré mi škola ponúkala. Pedagogika je v jednoduchosti veda, ktorá sa zaoberá vzdelávaním. A mňa zaujímali spôsoby, ako sa vzdelávať jednoduchším a efektívnejším spôsobom. Nevyhovovali mi ale všetky.

Sama som si vytvorila metódu Kruhu poznaniaTMSvoje štúdium som si zjednodušovala touto metódou celý čas. Pretože táto metóda fungovala mne, rozhodla som sa ju poskytnúť ďalej a naplno som ju využila pri písaní knihy pre fotografov, ktorí sa chcú dopredu posúvať rýchlo. Vyskúšala si to aj Beta: 

V prípade Simoninho ebooku sa človeku až tak úľaví, pretože zrozumiteľne objasňuje základné pojmy, stručne a jasne opisuje jednotlivé technické postupy doplnené prehľadnými grafmi, názornými ukážkami a eBook je navyše sprevádzaný videami, v ktorých vysvetľuje význam a dôležitosť technických obsahov jednotlivých kapitol. Vďaka jej knihe ani takému antitalentu, ako som ja, nemusí byť práca s profesionálnym aparátom taká vzdialená. Navyše Ebook sa mi okrem užitočných informácií aj príjemné čítal. Klobúk dole pred jej estetickým cítením a praktickosťou jednotlivých rád a postupov.
Beta Pavlewww.betapavle.sk

Rovnako ako sa uľavilo Bete a začala sa pomaly orientovať v základných pojmoch, tak aj Zuzanu potešila forma, akou je eBook pre začínajúcich fotografov napísaný. Okrem toho, že sa zorientovali vo foto svete, začali sa na fotenie pozerať inak a dovolili sa naň tešíť.

Možno vám napadla otázka, že prečo tento pocit jednoduchosti, ľahkosti a prehľadnosti nezískali pri iných knihách a návodoch? 

Pretože tento eBook sa líši od ostatných unikátnou metódou, vďaka ktorej celý vznikol.

Nebudem vás ďalej naťahovať a metódu vám predstavím, aby ste sa mohli rozhodnúť, či je aj pre vás vyhovujúca.

Unikátna metóda Kruh poznaniaTM - nástroj, vďaka ktorému pôjdete vo fotení dopredu raketovou rýchlosťou.

Metóda Kruhu poznaniaTM slúži na zjednodušené učenie sa akejkoľvek látky, aká vám len napadne. Vďaka nej sa do učenia púšťate ľahšie, učíte sa rýchlejšie a pamätáte si dlhšie. Ako je to možné? Pretože používa princípy učenia, ktoré sú mozgu blízke a bezpečné.

Táto unikátna metóda je postavená na troch základných pilieroch a ich opakovaní. 

Každému z týchto troch pilierov prikladám v unikátnej metóde Kruh poznaniaTM rovnako veľký význam. Jeden bez druhého by totiž nesplnil cieľ na 100 percent. 

A cieľom sú podarené a dychberúce fotografie!

Pozrime sa spolu na jednotlivé nosné piliere Kruhu poznaniaTM.

1. Prvým pilierom je práve spúšťač. Pod týmto názvom som schovala práve pojem správna motivácia. Je to niečo, bez čoho nevznikla na svete ani jedna fotografia. Pred vznikom akéhokoľvek záberu je potrebá práve motivácia alebo pohnútky fotografa. S ňou príchádza na rad otázka: „Prečo fotím?“. Odpoveďou môže byť: lebo sa mi zrovna chce, lebo mám nový fotoaparát, lebo si tým zarábam, lebo chcem niečo vyskúšať...

Motivácia je akási vnútorná hnacia sila, ktorá ženie živý organizmus k aktivite. Táto kniha s ňou pracuje v každej jednej kapitole. Na začiatku sú to práve videá, ktoré sa vženú do akcie a počas čítania nebudete vedieť vydržať a budete utekať po svoj fotoaparát. Presne ako Igor:

Autorka Simona Chicevič napísala eBook Moja zrkadlovka s neskrývaným zámerom odstrániť naše obavy z používania manuálnych nastavení digitálneho fotoaparátu. Chce, aby sme naplno využívali technické možnosti tohto zariadenia a hlavne, aby sme zažili zábavu a tvorivé nadšenie pri fotografovaní. Svoje rady podáva veľmi zrozumiteľným spôsobom, príjemným a sviežim štýlom. Zaujímavým obohatením sú krátke videonahrávky. Celkovo sa eBook číta veľmi príjemne. Informácie a postupy som si hneď začal na mojom fotoaparáte aj skúšať. Simona, ďakujem za príjemný a poučný čitateľský zážitok.
Igor Špek

2. Hodnota - druhý pilier reprezentuje v Kruhu poznaniaTM práve hodnotné informácie, ktoré v knihe nájdete. Po prvotnej motivácii, keď už ste naladení fotiť a máte svoje prečo a nič už vás nezastaví, je na rade správne podaná hodnota. Sú ňou všetky informácie zo sveta fotenia, ktoré v knihe nájdete. 

Možno si teraz poviete...

Že už ste pár kníh o fotení prečítali a až tak strašne vás to dopredu neposunulo, tak prečo by ste mi mali veriť, že táto kniha je iná? Som rada, že vám to napadlo. Je z toho zrejmé, že sa chcete niečo naozaj naučiť a nie si o tom iba čítať. 

Ostatné knihy o fotení, hlavne tie tlačené, potrebujú mať určitý počet strán, aby mohli ísť do tlače - aby sa to vôbec autorovi aj vydavateľstvu oplatilo. Potrebujú, aby mal čitateľ čo chytiť do ruky, aby cítil, za akú „váhu“ odborných znalostí platí. Keby autori zobrali len to naozaj podstatné, čo začínajúci fotograf potrebuje, predávali by sa tenučké brožurky.

Možno teraz budete namietať...

Že to moc zjednodušujem? Že predsa svet fotenia je komplexná záležitosť a že nie je možné s tak málo obsahom dosiahnuť taký pokrok. Túto námietku beriem! Tiež som si myslela, že treba vedieť veľa, aby som sa vo fotení posunula dopredu. 

Opak je pravdou!

Treba vedieť, aké poznatky potrebuje začínajúci fotograf, aby sa mohol pohnúť z miesta. Pekne krok po kroku. Len tak bude naozaj schopný si svoje vedomosti zapísať „pod kožu“ a vedieť efektívne a správne využívať v praxi. 

Pripravila som pre vás malú ukážku, aby ste mohli nahliadnuť dnu do knihy.

Zuzana mala silnú motiváciu fotiť, ako mi neskôr prezradila, pre svoju prácu potrebuje fotiť produkty. Mala veľkú chuť sa do toho pustiť, ale nevedela, ako presne to celé uchopiť. Kniha jej poskytla takú hodnotu, akú pre svoj rast potrebovala:

Som asi najväčší začiatočník aký môže v tejto oblasti byť. E-book od Simonky mi dodal základy fotenia, a dokonca zrozumiteľnou formou. Je obohatený videami a fotonávodmi, čo mne osobne veľmi vyhovovalo. Zorientovala som sa v základných pojmoch a spôsoboch fotenia. Teraz môžem začať fotiť 🙂 odporúčam všetkým, pre ktorých je fotenie španielska dedina a radi by sa tejto krásnej činnosti venovali.
Zuzana Valigová

3. Schopnosť - tretí pilier z Kruhu poznaniaTM. Veľa z nás, začínajúcich fotografov, sme samotári. Nie, že by sme po tom túžili, ale väčšinou sme jediní, kto z rodiny a okolia fotí. Kto o fotografovaní chce hovoriť.

Keď náhodou stretneme niekoho, kto je rovnako naladený ako my, nevieme prestať debatovať. Čas akoby prestal plynúť. A presne toto má v sebe zahrnuté aj moja uníkátna metóda.

Kúpou a prečítaním knižky to nekončí, naopak začína. Zabezpečím vám kolektív ľudí, ktorí vám budú vlčou svorkou. Takýmto spôsobom zostanete v dianí a o svoje pokroky, ale aj ťažkosti, sa budete môcť v bezpečnom priestore podeliť. 

Práve tento tretí pilier - vyskúšanie si schopností v praxi a pred inými, vám dáva výhodu pred ostatnými začínajúcimi fotografmi. Dostanete exluzívnu pozvánku do súkromného klubu fotografov na Facebooku, kde sa stretnete s rovnako naladenými ľuďmi.

Klub fotografov funguje na iných princípoch ako ostatné kluby a skupiny fotografov. Možno ste videli alebo dokonca sami zažili nepríjemné skritizovanie a podpichovanie, niekedy až vysmievanie od iných fotografov. 

V našom klube to takto nefunguje. Sme tu na pozitívnej a otvorenej vlne a ku každej fotografii pristupujeme s citom a s vidinou pokroku a úspechu. Tu sa zdieľajú podarené aj nepodarené zábery s cieľom naučiť sa niečo a vyťažiť z toho čo najviac - spoločne a zároveň každý sám za seba.

Ku knižke dostanete okamžitý prístup k tejto exkluzívnej uzavretej FB skupine, kde vaše zlepšovanie pokračuje.

Ak ste si aspon raz odpovedali „Áno, stálo by to zato!“, tak mám pre vás dobrú správu. Máte jedinečnú príležitosť, ako to dosiahnuť. 

Doprajte si ten pocit, kedy vám foto znalosti zostanú uložené v hlave a nebudete mať problém si spomenúť na správne nastavenia pri fotení. Premeňte dni, kedy sa vám fotiť nechce, na obrázky, na ktoré sa nebudete vedieť prestať pozerať. Siahnite na kvalitný obsah a doprajte si diskusiu s rovnako naladenými ľuďmi.

Pripravila som pre vás prekvapivo jednoduchý a prekvapivo príjemný návod k vylepšeniu vašich fotografií.

Stať sa lepším fotografom raz a navždy? 

Áno, prosím!

Vďaka návodu v eBooku získate aj vy skvelý nadhľad a budete sa cítiť v každej fotosituácii isto, pretože budete vedieť o svojej zrkadlovke všetky základné informácie. Budete vedieť správne zareagovať a premeníte tak udalosti na krásne spomienky. 

Cena video-knihy je 19,90 eur. 

Je to foto seminár a foto kniha spojené v jednu unikátnu elektronickú knihu.

Čo poviete, stálo by to zato?

Viem, nie je to málo peňazí, ale pred tým, než sa rozhodnete, či do toho so mnou idete, skúste si, prosím, odpovedať na tieto otázky.

Pokiaľ by ste vďaka tejto knihe...

 • ...fotili omnoho lepšie fotografie ako kedy predtým, stálo by to za to?
 • ... ovládali najdôležitejšie funkcie svojho fotoaparátu s istotou, stálo by to za to?
 • ... mohli byť odvážni a skúsiť fotiť aj svoje prvé foto zakázky, stálo by to za to?
 • ... začali dostávať dotazy od ostatných fotografov na to, ako ste urobili taký dobrý záber, stálo by to za to?
 • ... mohli s úsmevom prezerať svoje nafotené obrázky a tešiť sa, že sa vám podarili, stálo by to za to?
 • ... vyčarili úsmev na tvárach svojich blízkych, keď im ukážete nádhernú pamiatku na vašu dovolenku alebo oslavu, stálo by to za to?

eBook Moja zrkadlovka, kde nájdete 5 skvelých kapitol, ktoré vám odhalia cestu k lepším fotografiám a posunú vás vo vašom fotografickom umení o veľký kus vpred!

Delší dobu jsem si hrál se zrcadlovkou jen tak, většinou na režim Auto a divil jsem se, proč moje fotky nejsou tak vymazlené i když mám profi foťák. Investoval jsem tedy do eBooku a rozhodně nelituji. V eBooku jsem se dozvěděl co znamenají všechny ty zkratky co na mě z foťáku vyskakují jako je ISO. Kniha mi pomohla zorientovat se v základním nastavení zrcadlovy a a pomohla mi odhodlat se přepnout z režimu Auto na manuál, první výsledky nic moc ale čím dále jsem se v eBooku dostal, tím více mi jednotlivá nastevení dávala smysl. Knihu Moja zrkadlovka bych doporučil všem, kteří mají zrcadlovku v režimu Auto a mají strach přepnout na manuál. Stejně tak je vhodný pro všechny, kteří mají "obyčejný" foťák nebo fotí telefonem a přemýšlí o zrcadlovce, kniha vám pomůže pochopit o čem zrcadlovka je a pomůže překonat počáteční strach ze všech těch nastavení. Simona vyzvětluje komplikované věci jednoduchým a pochopitelným způsobem. Děkuji za tuto knihu.
Martin Sláma

Zapamätajte si aj vy najdôležitejšie nastavenia raz a navždy!

Čo vám môžem sľúbiť, že vás eBook naučí?

 • Rozhodnete sa raz a navždy, do akého formátu chcete fotiť a budete vedieť prečo.
 • Začnete si veriť fotiť v plne manuálnom režime.
 • S ľahkosťou sa pohráte s ideálnym osvetlením vašich fotografií.
 • Spoznáte najdôležitejšie prvky kompozície a naučíte sa ich vhodne používať.
 • Vaše fotografie budú omnoho ostrejšie.

Bonusové videá, ktoré nájdete vo vnútri knihy:

V knihe Moja zrkadlovka na vás čaká video na začiatku každej kapitoly, ktoré vás uvedie do aktuálnej témy a pomôže vám správne sa naladiť a vstrebať tak ešte viac informácií. Poslúži vám ako skvelá motivácia!

Čo vám kniha prinesie:

Najlepší formát

Budete si istý, ktorý formát je pre vaše fotenie ten najlepší.

Manuálny režim

Bez problémov začnete fotiť v plne manuálnom režime.

Správne osvetlenie

Nastaviť správne hodnoty expozície bude pre vás hrou.

Ideálna kompozícia

Vďaka kapitole o kompozícii si s ľahkosťou umiestnite objekty na fotografii a nájdete tú správnu pozíciu, odkiaľ fotiť.

Ostrosť pod kontrolou

Aby boli všetky fotografie ostré, vyžaduje to určitú dávku zručnosti - v knihe sa naučíte základy.

Vhodné nastavenia

Pochopíte najdôležitejšie nastavenia vašej zrkadlovky a budete ich vedieť v správnej chvíli vhodne zmeniť.

Ak sa rozhodnete ísť do toho so mnou, mám pre vás ešte...

Pripravila som pre vás online mini tréning Foto Feed Back, vďaka ktorému sa naučíte konštruktívne hodnotiť svoje fotografie. Pomôže vám to pozerať sa dokonca aj na nepodarené zábery s radosťou a nadšením, pretože budete vedieť, ako premeniť chyby, ktoré ste pri fotení urobili, na hodnotu, s ktorou môžete pracovať. Získate tak efektívny nástroj na neustály posun dopredu vo vašom fotografickom umení. Dostanete ho ako darček k eBooku úplne zadarmo.

K online tréningu Foto Feed Back vám príde aj pozvanie do uzavretej FB skupiny, kde budete mať možnosť stretnúť sa s podobne naladenými fotografmi a fotografkami, ktorí sa tiež chcú posúvať vo fotení dopredu. Je tam bezpečný priestor pre vzájomné zdieľanie obrázkov a na vyskúšanie si novo naučených zručností z tréningu a eBooku. 

A aby ste sa dopredu posúvali ešte ľahšie, pre najrýchlejšie objednávky som pripravila...

Darček! Pre tých, ktorí neváhajú a idú do toho naplno hneď teraz bez odkladania, som pripravila aj špeciálny darček, ktorý k eBooku dostane iba prvých 20 objednávok. Je ním unikátna možnosť dostať profesionálne zhodnotenie vašich fotografií.

Ako to funguje?

Vyberiete dve vaše fotografie, s ktorými ste spokojný a ste na ne hrdý alebo naopak dve fotografie, ktoré sa vám nepáčia a vy vlastne ani neviete prečo a druhý pohľad od niekoho z foto fachu by vám bodol a odošlete mi ich. 

Do dvoch dní vám príde analýza so všetkým, čo sa vám podarilo a zároveň všetky vychytávky, na ktorých by ste ešte mohli popracovať.

Pokiaľ ste sa dočítali až sem, mám pre vás skvelú správu.

Ak máte doma zrkadlovku, máte pred sebou dve možnosti a rozhodnutie, ktoré teraz urobíte, môže zmeniť vašu budúcnosť.

Môžete:

 • Naďalej sa trápiť so svojou zrkadlovkou a na vlastnú päsť skúmať, čo všetko dokáže a zároveň s povedať, že vám nestojí za to míňať peniaze na svoje vzdelávanie a rast a radšej budete večný začiatočník…

alebo:

 • Vezmete to do vlastných rúk TU a TERAZ a podniknete so mnou cestu k lepšiemu foteniu.

Ak ste sa rozhodli ísť so mnou do toho, mám pre vás 

ešte druhú skvelú správu...

Cena eBooku je dnes výrazne nižšia, pretože oslavujeme!

Už sú to štyri roky, čo sú tieto webové stránky na svete a my to chceme osláviť s vami. 

Ak sa rozhodnem eBook si kúpiť, čo presne získam?

eBook Moja zrkadlovka

eBook vo forme interaktívnej video knihy pre začínajúcich fotografov, ktorí do toho idú naplno!

Zdokonalím sa tak vo fotení, spoznám svoju zrkadlovku a naučím sa najdôležitejšie nastavenia. Ostrenie pre mňa už nebude záhada a nebudem sa báť nových fotosituácií. Z každej akcie si odnesiem plno krásnych záberov a hrdo budem prijímať komplimenty za moje diela.

Online tréning Foto Feed Back

Dvojdňový intenzívny tréning, vďaka ktorému sa budete vedieť pozerať na fotografie omnoho hlbšie a získate tak zručnosť, ktorá vám pomôže lepšie rozumieť foteniu. 

Členstvo v uzavretej fb skupine pre fotografov

Spolu s eBookom vám príde aj oficiálna pozvánka do uzavretej facebookovej skupiny pre fotografov, kde sa spolu budeme posúvať ešte ďalej.

Plus darček pre najrýchlejšie objednávky

Získate unikátnu možnosť dať si zhodnotiť dve vaše fotografie, aby ste mohli napredovať presne tak, ako práve potrebujete.

A aby ste sa cítili ešte bezpečnejšie, k ponuke pridávam 100-percentnú garanciu vrátenia peňazí.

Pokiaľ by eBook Moja zrkadlovka nesplnil vaše očakávania a neboli by ste s ním ani s jeho bonusmi spokojný, môžete ho s pokojom na srdci do 14 dní vrátiť a vaše peniaze vám pošlem naspäť. 

Toto všetko môže byť už o pár minút vo vašej emailovej schránke:

 • eBook Moja zrkadlovka
  eBook s piatimi kapitolami, vďaka ktorým sa naučím veľmi veľa z fotosveta a budem sa cítiť smelo pri fotení prvých zakázok.
 • Online tréning Foto Feed Back
  Tento tréning mi presne ukáže, ako sa na moje fotografie pozerať tak, aby som sa aj z každej nepodarenej fotografie vedel niečo naučiť.
 • Členstvo v uzavretej FB skupine
  V tejto skupine sa odvážim zdieľať svoje prvé zábery s ostatnými s cieľom zlepšiť sa vo fotení. Získam tu množstvo cennej spätnej väzby a rýchlo sa posuniem dopredu.
 • Darček profesionálna analýza dvoch fotografií
  Analýza mi ukáže, čo sú moje silné a slabé stránky vo fotografovaní a je budem vedieť, na čo mám zamerať svoju pozornosť.

Ale pozor, knihu nekupujte, ak sa vás týka niečo z tohto!

 

Pre koho kniha nie je:

 • Pre profesionálnych fotografov s dlhoročnou praxou
 • Pre fotografov spokojných s plne automatickým režimom
 • Pre tých, ktorí nemajú chuť učiť sa vo fotografii niečo nové

Ak ste sa našli v jednom z týchto bodov, tak kniha nie je pre vás. Už ste ďalej a kniha by vás neposunula vpred. Vy už ste sa začiatkami prehrýzli a viete všetko o formátoch, do ktorých sa fotí, fotíte v manuálnom režime, expozícia a kompozícia je pre vás jasná vec a vaše fotografie sú vždy krásne ostré. K tomuto úspechu vám gratulujem!

Možno si hovoríte, že kniha je pre vás, ale hlavou vám behajú ešte tieto otázky:

Je pre mňa kniha vhodná aj keď nemám Canon?

Áno, v knihe popisujem všeobecné informácie zo sveta fotografie, ktoré sa vzťahujú ku všetkým fotoaparátom. Treba ale počítať s tým, že niektoré nastavenia budú na odlišných zrkadlovkách rozdielne.

V akom formáte mi príde eBook na email?

Po zaplatení objednávky vám na email príde link, na ktorom si budete môcť knihu listovať v interaktívnej podobe online spolu s videami. Zároveň si budete môcť knihu stiahnuť v pdf formáte, aby ste ju mali po ruke aj keď zrovna nebudete online.

Prinesie mi kniha niečo, ak nemám zrkadlovku, ale kompakt alebo bezzrkadlovku?

Pokiaľ môžete vaším kompaktom fotiť aj do RAW, tak využijete z knihy všetky informácie. Pokiaľ túto možnosť nemáte, tak prvú kapitolu z knihy nebudete môcť testovať v praxi. Teoreticky vám ale prinesie veľa a možno aj vďaka tomu siahnete po zrkadlovke.

Príde mi kniha aj v tlačenej podobe?

Nie, kniha Moja zrkadlovka je robená interaktívne a vďaka tomu, že je elektronická, si v nej môžete púšťať videá. Navyše sa vo svete techniky stále niečo mení a vyvíja a vďaka tejto forme môžeme do knihy dopĺňať aktuálne informácie.

Ako si môžem knihu prečítať?

Na všetkých elektornických zariadeniach. Môžete použiť mobil, tablet alebo počítač. V pdf formáte si v nej zalistujete dokonca aj v niektorých čítačkách kníh.

Ako sa ku mne dostanú všetky bonusy?

Všetky bonusy vám budú zaslané okamžite spolu s eBookom Moja zrkadlovka. Budete ich hneď môcť začať využívať.
Nejsem žádný profík ve focení ba naopak uvažuji zda mít také svou zrcadlovku. A tvůj manuál mě potěšil a pomohl k vážnému rozhodnutí. Samozřejmě musím ho ještě párkrát přečíst, abych vše pochopil ještě líp. Mám samozřejmě foťák, ale ne zrcadlovku a aspoň vím co kde jaká funkce znamená. Budu si lépe hlídat nastavení. Byl to pro mě přínos. E-Book je fajn, plus videa a odkazy na další rady a tipy. Doporučuji E-Book asi každému, kdo neví jak využít fotoaparát na plno. Mě naučil opravdu se zamyslet nad tím, že není jen o tom fotit automaticky.
Pavel Jonák